O nás

Vítáme Vás na stránkách věnovaných doprovodům nadměrných nákladů firmy Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o.

Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o.je společnost specializovaná na technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů včetně povolení pro nadměrnou přepravu.

Bližší informace o poskytovaných službách najdete na dalších stránkách.

Firma Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o. se v polovině roku 2007 transformovala z firmy Václav Mrštík REAG V.M..

Firma REAG V.M. byla založena v roce 1992. Od roku 1993 se zabývala veškerými službami v oblasti nadměrných a nadrozměrných přeprav.

Veškeré aktivity firmy REAG V.M. převzala od 01.07.2007 společnost s ručením omezeným Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o.

Zajistíme pro Vás povolení (Rozhodnutí Ministerstva dopravy – povolení pro nadměrnou přepravu) pro přepravu jakéhokoliv nadměrného nákladu po České republice, Slovenské republice, SRN a dále dle možností po celé Evropě včetně Ruska.

Hlavní náplní firmy Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o. je nejen technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů (včetně zajištění povolení pro nadměrnou přepravu), ale i provádění doprovodů nadměrných a nadrozměrných transportů vlastními a smluvně zajištěnými doprovodnými vozidly. Doprovodná vozidla jsou vybavena stupněm výbavy podle německého dělení od „privat“ přes „BF2“ až k „BF3“, což umožňuje provádět doprovody transportů i mimo území České republiky, zejména v SRN, Slovensku a Polsku, a v ostatních státech Evropy dle dohody.

Veškeré služby jsou prováděny patřičně vyškolenými a poučenými pracovníky s bohatou zkušeností z přeprav nadměrných a nadrozměrných transportů, kteří dokáží vyřešit složité situace, kterých vzniká při doprovodech transportů více než dost. 

Dále se firma Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY s.r.o. zabývá i jinou činností.

Jeden pracovník je držitelem oprávnění k provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou na základě legislativy EU.

NADMĚRNÝ NÁKLAD // SCHWERTRANSPORT // SCHWERLAST // CONVOI EXCEPTIONNEL